Perfekt Mania – MOBILNA AUTO KOSMETYKA

perfekt mania tuning kingz

Nasza firma oferuje Państwu zaawansowaną kosmetykę samochodową, co za tym idzie – jakość wykonywanych usług i efekt naszej pracy przerasta oczekiwania każdego klienta.

Oferujemy wszystko co związane jest z pielęgnacją aut: renowacja lakieru, korekta, usuwanie przetarć parkingowych, zabezpieczenie i trwała ochrona lakieru, odnowa i impregnacja tapicerek skórzanych, czyszczenie ekstrakcyjne tapicerek materiałowych, czyszczenie komory silnika i zabezpieczenie wszystkich podzespołów. Całkowite przygotowanie pojazdu do sprzedaży.

Profesjonalna ochrona lakieru

by cieszyć się jak najdłużej lśniącym nadwoziem samochodu czy to świeżo zakupionego z salonu bądź używanego, poddanego wcześniej renowacji proponujemy naszym klientom ochronę lakieru z najwyższej półki. Światowej marki woski twarde, chroniące do 6 miesięcy, powłoki kwarcowe odporne na drobne zarysowania do 2-3 lat oraz najnowszej generacji pancerne powłoki ceramiczne z ochroną 5cio letnią. Zabezpieczony lakier jest łatwiejszy w pielęgnacji, powierzchnia działa hydrofobowo – odpycha wodę i brud nie przylega jak wcześniej. Lakier jest śliski i połyskliwy z maksymalną głębią koloru.

Renowacja reflektorów, lamp

polerowanie plastikowych kloszy lamp, przywrócenie przejrzystości, usunięcie rys, przebarwień – doprowadzenie do stanu fabrycznego.

Dodatkowo zabezpiecznie specjalnym środkiem zapobiegającym ponownym odbarwieniom, chroniącym przed promieniami UV

Kompletne czyszczenie wnętrza z tapicerką skórzaną

kilku etapowe, bezpieczne czyszczenie, ożywienie i impregnacja skóry. W kolejnym etapie czyszczenia wnętrza – pranie ekstrakcyjne pasów bezpieczeństwa, podłogi, bagażnika. Bezpieczne czyszczenie podsufitki. Czyszczenie kokpitu, słupków, wszystkich elementów plastikowych oraz wnęk przy użyciu gorącej pary – myjka parowa. Na koniec zabezpieczenie wszystkich tworzyw sztucznych profesjonalnym środkiem.

Kompletne czyszczenie wnętrza

pranie ekstrakcyjne tapicerki, pasów bezpieczeństwa, podłogi, bagażnika. Bezpieczne czyszczenie podsufitki. Czyszczenie kokpitu, słupków, wszystkich elementów plastikowych oraz wnęk przy użyciu gorącej pary – myjka parowa. Na koniec zabezpieczenie wszystkich tworzyw sztucznych profesjonalnym środkiem.

W auto detailingu jesteśmy bezkompromisowi.

Pracujemy na kosmetykach i sprzęcie najwyższej jakości, nasze produkty do pracy importujemy bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych. Do każdego samochodu podchodzimy z indywidualny sposób, badamy jego powłokę lakierniczą, oceniamy ogólny stan pojazdu. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta. Więcej ciekawych projektów zobaczycie na fb dołączcie do nas

valetPro perfekt mania

TAK PRACUJEMY – GALERIA ZDJĘĆ

DNI W TYGODNIU
[vc_pie value="95" color="#222222" appearance="counter" color_mode="title_like"]
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
[vc_pie value="22" color="#222222" appearance="counter" color_mode="title_like" label_value="395"]
ZUŻYTYCH SZMATEK
[vc_pie value="100" color="#222222" appearance="counter" color_mode="title_like"]
JAKOŚCI

NASZE USŁUGI

Ogólne działania

Każdy samochód powinien być utrzymywany w jak największej czystości. To plusy nie tylko wizualne i lepsze odczucia estetyczne, ale także lepsze utrzymanie samochodu na zewnątrz i wewnątrz. Dzięki czynnościom wykonywanym przez naszą firmę, macie Państwo gwarancję nie tylko wysokiej jakości usługi, ale także profesjonalnego czyszczenia całego auta.

Pranie tapicerki

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku specjalnego środka czyszczącego na powierzchnię a następnie odessaniu go wraz z brudem. Pranie ekstrakcyjne przeprowadza się maszyną natryskowo-ssącą zwaną ekstraktorem.

Woskowanie

Woskowanie karoserii ma na celu konserwację oraz uwydatnienie barwy i połysku lakieru, wosk ogranicza przyleganie brudu i ułatwia spływanie wody. Woskowanie karoserii zapobiega również skutkom szkodliwego działania soli i chemii używanej na drogach w zimie.

Polerowanie lakieru

polerowanie lakieru jest procesem mającym na celu całkowite lub częściowe usunięcie defektów występujących na powierzchni powłoki lakierniczej, a także zwiększenie lub nadanie jej utraconego połysku.

Czyszczenie skóry

Odpowiednio dobrana siła czyszcząca środków ogranicza ryzyko uszkodzenia lakieru bezbarwnego, którym pokryta jest powierzchnia skóry.. Soft Clean – łagodny i bezpieczny do codziennej pielęgnacji, środek posiada neutralne PH dla skóry. Strong Cleaner – do doczyszczenia tapicerek mocno zabrudzonych i usuwania przebarwień po jeansach. Zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skórę. Stosowane przez firmę Colourlock butelki z aplikatorami piany pozwalają diametralnie ograniczyć użycie wody, która poprzez swoje parowanie wysusza skórę. Brud najczęściej zbiera się w porach skóry, aby skutecznie go usunąć używamy w tym celu szczoteczki.

Przygotowanie aut do sprzedaży

Czynnikiem decydującym, które auto szybciej się sprzeda jest jego strona wizualna. Oferujemy państwu kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży obejmujące zarówno kosmetykę zewnętrzną, wewnętrzną, komory silnika oraz retusz głębszych zarysowań. Inwestycja w przygotowanie auta do sprzedaży zwraca się nie tylko szybszym znalezieniem kupca, ale niejednokrotnie wzrost wartości auta poddanego procesowi auto detailingu kilkunastokrotnie przewyższa koszt takiej usługi.

 • Jestem bardzo zadowolony z czyszczenia wnętrza pojazdu. Na zewnątrz tym bardziej lśni!

  Tomasz S.
  zadowolony klient
 • Byłem sceptycznie nastawiony, ale już wiem że moje obawy były nie uzasadnione. Kawał dobrej roboty, autko wygląda jak z salonu!

  Daniel W.
  właściciel firmy transportowej
 • Tak profesjonalnie wykonanej usługi jeszcze nie widziałem. Życzę każdemu, aby skorzystał z usług Perfekt Manii!

  Andrzej K.
  prywatny klient